عمومی

این این ور و اون ور …

نمایش همه در بایگانی
عمومی چینود

آرشیو

همه عمومی

اسطوره معاصر مجید انتظامی

4 دیدگاه

فیلم عمومی همه

فیلم میان ستاره ای

فناوری اطلاعات همه

هایپرلوپ نمایی از آینده ؟!

ناشناخته ها عمومی همه

یوفو چیست ؟!

همه دیرینه شناسی عمومی

آنچه در دوره رنسانس گذشت

اجتماعی عمومی همه

مهاجرت

همه عمومی

زمین لرزه ها

زندگی نامه عمومی همه

نیکولا تسلا پسر نور

فناوری اطلاعات عمومی همه

ایلان ماسک و اتوبوس های فضایی

 

1 دیدگاه

عمومی چینود

اینجا پایگاه اطلاع رسانی چینود است . هدف ما از فعالیت در چینود افزایش سطح علمی و فرهنگی جامعه است ، طور دیگری توصیف می شود و ما نگاه ویژه ای به این دنیای جدید داریم . در این وب سایت دسته بندی های مختلف برای مطالب وجود دارد که با ورود به هر بخش با دنیای جدیدی رو به رو می شوید که این اطلاعات و مطالب آپدیت می شوند .

مصاحبه های اختصاصی : این بخش جزو بخش های ویژه چینود است . در اینجا ما با افراد آگاه که در شغل خود موفق بوده اند مصاحبه کرده ایم و اطلاعات تازه و جالب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . این بخش از چینود ، برای بسیاری از افراد جالب و بسیار کارآمد بوده است . البته اطلاعات و مصاحبه های این بخش در حال به روزرسانی است .

چرا موفق شد ؟ : این بخش مربوط به برند های معروف و موفق جهان است . شما با ورود به این بخش و مطالعه این مقالات با اطلاعات و حقایقی جالب راجع به ۱۰۰ شرکت معروف جهان رو به رو می شوید ، حقایقی که شاید هیچ وقت انتظار شنیدن آن ها را نداشته باشید .

هنر و رسانه : اگر شما هم به اخبار و دانستنی های هنری و رسانه ای علاقه دارید ما این بخش را به شما پیشنهاد می دهیم . شما با ورود به این بخش با اطلاعاتی در مورد اسطوره های سینمای ایران و معرفی فیلم های پرطرفدار سینمای خانگی رو به رو می شوید .

فرهنگ : این بخش در مورد فرهنگ و تمدن ایران و جهان است . همچنین شما با ورود به این بخش با افرادی که هوش بالایی دارند و در جهان معروف شدند آشنا می شوید .

علم و فناوری : در این بازه زمانی ما شاهد رشد چشمگیری که علم و فناوری داشته است ، بوده ایم . ما در این بخش تلاش کرده ایم تا گوشه ای از این فناوری های جدید را برای شما عزیزان درج کنیم .

فرا زیست : فرا زیست چیست ؟ مکان ها و موجوداتی در جهان که باعث خوف ، وحشت و شگفتی انسان ها است . ما به کسانی که به موجودات و وسایل فرا زیست علاقه دارند این بخش را پیشنهاد می کنیم . در اینجا ما از اولین حاکمان روی زمین تا یوفو مقالاتی قرار داده ایم که مطالعه آن ها خالی از لطف نخواهد بود .